Spływy weekendowe

Dla kogo?

Spływy weekendowe Krutyń skierowane są głównie do osób, które nie mogą sobie pozwolić na odpoczynek w ciągu tygodnia i weekend jest jedynym czasem, którym dysponują. Spływy weekendowe nie wymagają brania urlopu, w piątek wieczorem lub sobotę rano można się stawić u nas na bazie Ukta 44 i po prostu odpłynąć wcześniej wybranym przez państwa odcinkiem Krutyni. Po przepłynięty odcinku trasy rozbijamy namioty, rozpalamy ognisko i cieszymy się wypoczynkiem na łonie natury.

Spływy weekendowe Krutyń odbywają się według tej samej, sprawdzonej formuły. Do pokonania jest wybrany odcinek trasy (rzeka, jezioro czy połączenie obydwu), te zaś różnią się minimalnie stopniem trudności. Ważne jest, aby taki spływ wcześniej sobie zarezerwować, letni wypoczynek na Mazurach szczególnie na Krutyni w coraz to większym stopniu przybiera charakter weekendowy. Z tego też powodu każda rezerwacja na okres weekendu, wiąże się z koniecznością dokonywania wpłat zaliczek, wcześniej jednak musimy wiedzieć jakie życzenia i oczekiwania ma uczestnik spływu (wybór sprzętu, trasa ilość osób biorących w spływie itp.) w oparciu o te dane będziemy mogli dla państwa wykonać atrakcyjną ofertę.

Koszt takiego spływu praktycznie w niczym nie różni się od ceny tzw. spływu zorganizowanego. O zakresie, ilości i standardzie poszczególnych elementów zawsze decyduje klient my możemy doradzić i rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Ceny spływów weekendowych zawierają:

Jak zamówić spływ weekendowy?

Aby uzyskać szczegółową ofertę spływu kajakowego (w tym weekendowego) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami.

Zadzwoń, napisz bądź skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT w celu omówienia czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu a także innych towarzyszących usług czy dodatkowych pytań.

Można także przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji (poza weekendami) do siedziby naszej firmy znajdującej się w Ukta 44, zostawić samochód, wybrać trasę spływu i po prostu popłynąć.

Odbiór uczestników i sprzętu po zakończeniu spływu następuje po wezwaniu telefonicznym.

Sprawdź, polecane przez nas trasy:
Ukta – Nowy Most
7 km, ok. 2 godzin płynięcia
Ukta – Iznota
15 km, ok. 3-4 godzin płynięcia
Krutyń – Ukta
15 km, ok. 4 – 5 godzin płynięcia
Krutyń – Nowy Most
22 km, ok. 6 godzin płynięcia
Krutyń – Iznota
31 km, ok. 8 godzin płynięcia
Wciąż niezdecydowany?
Mamy 16 gotowych tras do wyboru – sprawdź pozostałe!