Przystań Ukta

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego – jest to najszybsza forma uzyskania odpowiedzi i porady dotyczącej organizacji spływu kajakowego szlakiem Krutyni.

Telefon zajęty? Nie odbieramy? Prosimy o wyrozumiałość. Staramy się na czas odebrać każdego po spływie, a w wielu miejscach po prostu nie ma zasięgu.

Dla zakręconych:

Dojazd od strony Piecek, Mrągowa i Mikołajek w miejscowości Piecki jadąc drogą krajową 59 przy budynku Poczty, bądź Komendy Policji skręcamy w drogę numer 610 w kierunku Pisza. Po przejechaniu mniej więcej 12 km. dojeżdżamy do miejscowości Ukta tam kierując się prosto po lewej stronie mijamy kościół chwilę za nim przejeżdżamy most drogowy tuż za mostem po prawej stronie znajduje się plac firmy tam wjeżdżamy do środka zaczynamy realizacje naszej wyprawy.

Dla skołowanych:

Dojazd od miejscowości Ruciane Nida, Pisz, Szczytno i Myszyniec z drogi krajowej numer 58 dojeżdżając do ronda w miejscowości w Ruciane – Nida kierujemy się na Mrągowo drogą numer 610 po przejechaniu niecałych 5 km. docieramy do miejscowości Ukta – zaraz po wjeździe do miejscowości a tuż przed mostem betonowym po lewej stronie znajduje się plac firmy tam wjeżdżamy do środka zaczynamy realizacje naszej wyprawy.

Formularz kontaktowy:

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły w naszej polityce prywatności.

  Przystań Ukta – Joanna i Daniel Ciskowscy
  Ukta 44, 12-220 Ruciane Nida
  NIP: 742 205 97 17

  Godziny otwarcie:
  Poniedziałek – Niedziela: 06:00 – 22:00

  Zanim zadzwonisz:

  Składając zamówienie czy zadając pytanie należy pamiętać o podaniu możliwie dużej ilości szczegółów niezbędnych do realizacji zamówienia miedzy innymi:

  • szlaku kajakowego, bądż wybranym przez państwa odcinku rzeki na którym ma się odbyć spływ kajakowy
  • ilości osób biorących udział w spływie
  • dokładnej daty, godziny przyjazdu i miejsca rozpoczęcia spływu
  • wybranej trasy i zaplanowanych etapów spływu
  • wybranego rodzaju noclegu ( namiot, domki campingowe, pokoje itp.)
  • wybranego rodzaju sprzętu pływającego
  • zapotrzebowania na dodatkowe usługi

  Podanie tych szczegółów w pytaniu lub zamówieniu tych zagadnień, pomoże nam w udzieleniu pełniejszej i dokładniejszej odpowiedzi lub w opracowaniu oferty trafnej i ściśle dopasowanej do Waszych oczekiwań. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości lub konieczności udzielenia dodatkowych wyjaśnień – wystarczy do nas zadzwonić.

  Partner naszego serwisu: