Jak zorganizować spływ 2017-05-09T11:55:53+00:00

Jak zorganizować spływ kajakowy rzeką Krutynią?

Telefoniczna organizacja spływu

Najprostszą formą organizacji spływu w firmie PRZYSTAŃ UKTA – WIECZOREK jest bezpośredni kontakt telefoniczny z naszą firmą:

+48 667 229 947 lub +48 783 741 438.

Główną zaletą komunikacji przez telefon jest to, iż jest ona dostępna prawie dla każdego. Bezpośredni kontakt telefoniczny pozwala na ustalenie i uzgodnienie w najkrótszym czasie wielu spraw. W rozmowie telefonicznej staramy się przedstawić pełen obraz planowanego spływu a przede wszystkim, po szybkim i precyzyjnym ustaleniu potrzeb i oczekiwań przyszłych uczestników spływu, możemy doradzić najbardziej optymalne i korzystne w danym przypadku rozwiązania.

Każdą rozmowę telefoniczną oczywiście możemy, na życzenie, potwierdzić w przesłanym do rozmówcy e- mailu, by pozostał ślad o naszych, nawet wstępnych, zobowiązaniach wobec pytających osób.

Organizacja spływów drogą elektroniczną

Niektóre osoby preferują kontakt drogą elektroniczną. Można skontaktować się z nami pisząc na info@przystanukta.pl lub skorzystać z zamieszczonego formularza kontaktowego na stronie KONTAKT.

Taka forma organizacji spływu czy też pytania, jest jak najbardziej stosowana w naszej codziennej praktyce. Jest to odrobinę dłuższa i wymagająca więcej czasu, na uzyskanie potrzebnych informacji droga, ale jej zaletą jest to wszystkie szczegóły i uzgodnienia potwierdzone są na piśmie. Jest to doskonała droga kontaktu dla osób które chcą sobie zorganizować spływ z pewnym wyprzedzeniem czasowym. Bez znaczenia czy będzie to spływ zorganizowany, niezorganizowany, dla grup szkolnych i studentów, event, czy też po prostu spływ indywidualny.

Pisząc do nas starajcie się zadać jak najwięcej pytań czy wątpliwości a w odpowiedzi na wszystkie pytania z pewnością odpowiemy w najmniejszych szczegółach.

Organizując spływ kajakowy czy zadając pytanie należy pamiętać o podaniu możliwie dużej ilości szczegółów niezbędnych do realizacji zamówienia między innymi:

  • szlaku kajakowego bądź wybranym przez państwa odcinku rzeki na którym ma się odbyć spływ kajakowy

  • ilości osób biorących udział w spływie

  • dokładnej daty, godziny przyjazdu i miejsca rozpoczęcia spływu

  • wybranej trasy i zaplanowanych etapów spływu

  • wybranego rodzaju noclegu (namiot, domki campingowe, pokoje itp.)

  • wybranego rodzaju sprzętu pływającego

  • zapotrzebowania na dodatkowe usługi

Podanie tych szczegółów w pytaniu lub zamówieniu tych zagadnień, pomoże nam w udzieleniu pełniejszej i dokładniejszej odpowiedzi lub w opracowaniu oferty trafnej i ściśle dopasowanej do Waszych oczekiwań.

Bezpośredni przyjazd do bazy firmy

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy PRZYSTAŃ UKTA – WIECZOREK (Ukta 44), bez wcześniejszych rezerwacji (poza weekendami i świętami) na miejscu po uzgodnieniach, organizujemy potrzebny sprzęt i transport, przygotowujemy plany spływów i ich wycenę, a następnie przystępujemy do realizacji naszego spływu.

Dla zakręconych:

Dojazd od strony Piecek, Mrągowa i Mikołajek w miejscowości Piecki jadąc drogą krajową 59 przy budynku Poczty, bądź Komendy Policji skręcamy w drogę numer 610 w kierunku Pisza. Po przejechaniu mniej więcej 12 km. dojeżdżamy do miejscowości Ukta tam kierując się prosto po lewej stronie mijamy kościół chwilę za nim przejeżdżamy most drogowy tuż za mostem po prawej stronie znajduje się plac firmy tam wjeżdżamy do środka zaczynamy realizacje naszej wyprawy.

Dla skołowanych:

Dojazd od miejscowości Ruciane Nida, Pisz, Szczytno i Myszyniec z drogi krajowej numer 58 dojeżdżając do ronda w miejscowości w Ruciane – Nida kierujemy się na Mrągowo drogą numer 610 po przejechaniu niecałych 5 km. docieramy do miejscowości Ukta – zaraz po wjeździe do miejscowości a tuż przed mostem betonowym po lewej stronie znajduje się plac firmy tam wjeżdżamy do środka zaczynamy realizacje naszej wyprawy.