Spływy grupowe

Dla kogo?

Nasza oferta spływów kajakowych dla szkół i grup studenckich skierowana jest głównie do dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców, rektorów, uczniów, studentów, organizatorów wycieczek, kolonii, i każdego, kto chce zorganizować spływ kajakowy dla takiej grupy. Szkolne spływy kajakowe to wyjątkowo atrakcyjna forma kontaktu młodzieży z przyrodą a tym samym przekonanie o pięknie naszej przyrody a do tego promują tym samym wśród naszej młodzieży aktywny wypoczynek na łonie przyrody.

Oprócz rekreacji na wodzie, spływy kajakowe rozwijają wśród uczestników wiele innych umiejętności. Kształtują przede wszystkim szacunek do otaczającej przyrody i kultury, uczą bezpiecznego uprawiania turystyki i zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Podczas spływów młodzież rozwija umiejętność pracy zespołowej i integracji.

Nasza propozycja spływów szkolnych, studenckich czy kolonijnych opiera się głównie na szlaku kajakowym Krutyni. Przywiązujemy szczególną uwagę do bezpieczeństwa na spływach kajakowych organizowanych dla szkół, studentów, czy też innych grup młodzieżowych, tym celu współpracujemy z ratownikami WOPR, instruktorami, przewodnikami turystyki kajakowej oraz przewodnikami. To Oni przed wypłynięciem przeprowadzają krótki kurs pływania kajakiem i przedstawiają zasady bezpieczeństwa na wodzie. Co roku organizujemy kilkanaście spływów przygotowanych specjalnie dla grup szkolnych. Trasy są tak dobrane by wszyscy dali sobie radę, bo zdajemy sobie sprawę, że dla większości jest to pierwszy kontakt z kajakiem.

Koszt takiego spływu jest zależny od trasy, ilości osób biorących udział w spływie możliwe są specjalne zniżki dla dzieci, których nie stać na wyjazd. Grupom szkolnym i studenckim oferujemy zniżki w czasie trwania roku szkolnego. Podobne zniżki proponujemy w czasie trwania wakacji dla grup kolonijnych czy studenckich.

Opiekunowie grup młodzieżowych, organizatorzy jak i przewodnicy wycieczek
pływają u nas bezpłatnie.
Ceny spływów dla grup szkolnych i studenckich zawierają:

Jak zamówić spływ dla grup szkolnych i studenckich?

Aby uzyskać szczegółową ofertę spływu kajakowego (w tym jednodniowego) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami.

Zadzwoń, napisz bądź skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT w celu omówienia czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu a także innych towarzyszących usług czy dodatkowych pytań.

Można także przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji (poza weekendami) do siedziby naszej firmy znajdującej się w Ukta 44, zostawić samochód, wybrać trasę spływu i po prostu popłynąć.

Odbiór uczestników i sprzętu po zakończeniu spływu następuje po wezwaniu telefonicznym.

Sprawdź, polecane przez nas trasy:
Ukta – Nowy Most
7 km, ok. 2 godzin płynięcia
Ukta – Iznota
15 km, ok. 3-4 godzin płynięcia
Krutyń – Ukta
15 km, ok. 4 – 5 godzin płynięcia
Krutyń – Nowy Most
22 km, ok. 6 godzin płynięcia
Krutyń – Iznota
31 km, ok. 8 godzin płynięcia
Wciąż niezdecydowany?
Mamy 16 gotowych tras do wybory – sprawdź pozostałe!