Spływy 2021-02-11T12:40:46+00:00

Spływy Krutynią – kompleksowa obsługa

Zapraszamy Państwa na spływy Krutynią, szlakiem kajakowym uznawanym za jeden z najpiękniejszych w Polski a co dla nie których nawet i Europie.

Nasza oferta spływów kajakowych obejmuje pełną i profesjonalną organizację kajakowych spływów jednodniowych, spływów wielodniowych i weekendowych dla osób indywidualnych i grup, a także spływów integracyjnych dla firm oraz spływów dla szkół i studentów.

Z naszych usług przez lata skorzystało tysiące “spływowicze”, gdyż od lat zajmujemy się organizacją spływów Krutynią. Szczególny nacisk kładziemy na realizację, określonych przez uczestników wytycznych, wszystko to po to, aby wasz wypoczynek na spływie był dla was jak najbardziej udany i zapadł wam w pamięci.

Spływy Krutynią – wyprawa na spływ kajakowy to nie tylko wypożyczenie wiosła i kajaka. W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej niż tylko sprzęt. Pragniemy jak najlepiej zadbać o komfort Twojego wypoczynku a przede wszystkim o bezpieczeństwo. Chcemy, aby spływy Krutynią z firmą Przystań Ukta pozostał w pamięci jako mile spędzony czas w kajaku, szum płynącej wody i śpiew ptaków.

Organizując spływy Krutynią zawsze dbamy, aby każdy element wyprawy był starannie, profesjonalnie i z dbałością przygotowany. Pragniemy, aby jakość usług jakie świadczymy była na najwyższym poziomie i dawała satysfakcję wam, jako naszym klientom, i nam jako miłośnikom Polskiej przyrody i spływów.

Dlatego mając na uwadze głównie wasze zadowolenie zawsze przed spływem kajaki są myte a wydane wam kamizelki wyprane, suche i pachnące. Transport osób oraz bagaży odbywa się sprawnymi, zadbanymi samochodami a kierowcy dobrze znają trasy i zawsze służą pomocą.

Spływy kilkugodzinne

Spływy weekendowe

Spływy kilkudniowe

Spływy integracyjne

Spływy grupowe

Spływy łodzią

Oferujemy:

Dodatkowo świadczymy usługi przewozu osób (posiadamy własną licencje na przewóz osób) wiec istnieje możliwość odebrania klienta z wcześniej ustalonego miejsca a np. po zakończeniu spływu dowóz w wybrane miejsce itp. Spływy Krutynią – zapewniamy kompleksową obsługę.

Jesteśmy pewni, że piękne widoki Polskiej przyrody, przeżyte przygody z naszą ekipą a także jakość świadczonych przez nas usług zachęcą do powrotu na nasze piękne tereny w kolejnych latach a tym samym do skorzystania z naszych usług.