Spływy jednodniowe
(kilkugodzinne)

Dla kogo?

Jednodniowe spływy kajakowe Krutynią to propozycja dla każdego. Oferta ta polega na kilkugodzinnym wynajmie pojedynczych bądź większej ilości kajaków lub canoe na z góry ustalonej trasie. Kierujemy ją do wszystkich niezdecydowanych, niedysponujących większą ilością wolnych dni czy rodziców z małymi dziećmi.

Nasza propozycja spływów opiera się głównie na szlaku kajakowym Krutyni. Trasy są tak dobrane by wszyscy dali sobie radę, bo zdajemy sobie sprawę, że dla większości jest to pierwszy kontakt z kajakiem. Rodziny z dziećmi kierujemy na najbezpieczniejsze odcinki, na których możliwe jest skracanie trasy po prostu na telefon. Po ustaleniu szczegółów spływu (trasy, wybranego sprzętu itp.) wywozimy uczestników na wcześniej uzgodniony odcinek szlaku Krutyni. Dodatkową opcją takiego spływu, jeżeli wam się spodoba, jest to że w czasie jego trwania możemy go sobie przedłużyć, wystarczy wtedy tylko do nas zadzwonić i nas o tym poinformować. Po zakończeniu spływu odbiór sprzętu i uczestników odbywa się po wezwaniu telefonicznym.

W odniesieniu do innych spływów koszty spływów kilkugodzinnych są stałe i są zależne tylko od przepłyniętej trasy oraz rodzaju sprzętu na jakim taki spływ się odbywał (kajak, canoe 1-2 bądź 3 osobowy).

Ceny spływów jednodniowych zawierają:

Jak zamówić spływ jednodniowy (kilkugodzinny)?

Aby uzyskać szczegółową ofertę spływu kajakowego (w tym jednodniowego) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami.

Zadzwoń, napisz bądź skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT w celu omówienia czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu a także innych towarzyszących usług czy dodatkowych pytań.

Można także przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji (poza weekendami) do siedziby naszej firmy znajdującej się w Ukta 44, zostawić samochód, wybrać trasę spływu i po prostu popłynąć.

Odbiór uczestników i sprzętu po zakończeniu spływu następuje po wezwaniu telefonicznym.

Sprawdź, polecane przez nas trasy:
Ukta – Nowy Most
7 km, ok. 2 godzin płynięcia
Ukta – Iznota
15 km, ok. 3-4 godzin płynięcia
Krutyń – Ukta
15 km, ok. 4 – 5 godzin płynięcia
Krutyń – Nowy Most
22 km, ok. 6 godzin płynięcia
Krutyń – Iznota
31 km, ok. 8 godzin płynięcia
Wciąż niezdecydowany?
Mamy 16 gotowych tras do wybory – sprawdź pozostałe!