Wypożyczalnia kajaków Krutyń

Ceny wypożyczalni kajaków

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym wioślarzem, czy doświadczonym żeglarzem, nasza wypożyczalnia kajaków na Mazurach oferuje sprzęt dla każdego. Wybierz jeden z naszych solidnych i bezpiecznych kajaków i wyrusz na wyprawę po malowniczym szlaku rzeki Krutynia. Czekają na Ciebie niezapomniane chwile blisko natury!

Kajak jedno i dwuosobowy
50 zł / dzień
Kajak i canoe trzyosobowe
65 zł / dzień
Kajak na miejscu,
bez transportu
20 zł / godzina
Cennik tras

Cennik poszczególnych tras

Ceny spływów kajakowych

Na określenie ceny spływu kajakowego (nie dotyczy spływów na wybranych odcinkach – spływów jednodniowych czy kilkugodzinnych) wpływa kilka czynników, między innymi:

  • ustalenie trasy spływu oraz etapów spływu kajakowego
  • określenie ilości i rodzaju noclegu (namiot, domki campingowe, pokoje itp.)

  • wybór odpowiedniego sprzętu pływającego i osprzętu

  • ustalenie koniecznego i wymaganego transportu
  • określenie dodatkowych warunków i życzeń Klientów itp.

Ceny transportu sprzętu i bagaży:

Ceny transportu wyliczamy indywidualnie.
Wynajęcie kajaku na miejscu bez transportu 20 zł /1h.
*dostawka dla dziecka do 6 lat – 10 zł.
*worki wodoszczelne do wypożyczenia w cenie 5 zł.
*w cenę wynajmu kajaku/ów na trasach spływu kilkugodzinnego jednodniowego wliczony jest parking, transport i wyposażenie kajaka tzn. Poduchy, wiosła, kamizelka asekuracyjna.
*NIE POSIADAMY WYPOSAŻENIA TZN. PODUCHY, KAPOKI DLA ZWIERZĄT- PROSIMY O INDYWIDUALNE WYPOSAŻENIE SWOJEGO PUPILA NA SPŁYW KAJAKOWY.

Wypożyczalnia kajaków Krutyń – cennik

Wypożyczalnia kajaków Krutyń – w skład ceny spływów jednodniowych wliczony jest transport sprzętu, uczestników na wyznaczonej trasie, odbiór po zakończeniu spływu a także bezpłatny parking na terenie firmy. Serdecznie polecamy opcje “startu z rezerwatu” w ten powiększamy spływ o dwukilometrowy (półgodzinny) bardzo piękny i pokazowy odcinek od Jeziora Krutyńskiego do miejscowości Krutyń. Różnica w cenie spływu przy starcie z Krutyni i “starcie z rezerwatu” wynika z dodatkowych kosztów dowozu uczestników i sprzętu do rezerwatu oraz opłat za wodowanie w tamtym miejscu pomimo nieco wyższych kosztów wynajmu polecamy start z rezerwatu, gdyż urok tej części Krutyni wszystko z nawiązką wynagradza.

Cennik spływów łodziami z flisakiem (pychówkami)

Polecamy i zapraszamy wszystkich na spływy łodziami z flisakiem po rzece Krutyni. Specjalność turystyczną wsi Krutyń znaną i cenioną już w latach 20 – tych ubiegłego wieku.

Ceny spływu łodziami z przewoźnikiem:
– spływ łodzią dla osób dorosłych – 25 zł /osobę
– spływ łodzią dla grup szkolnych, kolonii itp. – 5 – 10 – 15 zł od osoby – w zależności od wieku uczestników w cenie usługi spływ łodzią, parking, toalety
– przygotowanie ogniska (bez menu) dla grup szkolnych – 2 zł /osobę
– cena ognisk dla dorosłych – do uzgodnienia

Wycena usług dodatkowych, menu na ognisko, grilla, imprezy towarzyszące dokonywane są indywidualnie, w zależności od wymagań i życzeń uczestników. Wszystkie ceny spływów łodziami są cenami umownymi i podlegają negocjacjom na każdym etapie uzgodnień.