Spływy wielodniowe

Dla kogo?

Oferta spływów wielodniowych jest skierowana do osób dysponujących większą ilością czasu którzy chcą spędzić więcej niż jeden dzień w kajaku a przy tym cieszyć się i zwiedzać i podziwiać florę i faunę otaczającej nas przyrody. Na taki spływ można przyjechać całą rodziną, dzieci uwielbiają spać w namiocie, chlapać się w wodzie i piec kiełbaski przy ognisku – tak spędzony czas pozostawia niezatarte wrażenia i przeżycia. Może to też być forma męskiej wyprawy ojca i syna, spływ towarzyski, zorganizowany czy po prostu osobisty wypad z dala od wszystkiego.

Naszą ofertę spływów kilkudniowych kierujemy zarówno do firm i grup zorganizowanych, grup szkolnych, jak i do osób indywidualnych.

Nasza propozycja spływów wielodniowych (spływów kilkudniowych) opiera się głównie na szlaku kajakowym Krutyni. Wycieczka ta zazwyczaj jest podzielona na kilka dni (od 3 do 8) w zależności od tego kto jakim czasem i siłami dysponuje. Ten rodzaj spływu ma to do siebie, że to właśnie klient decyduje o charakterze jego przebiegu my możemy tylko doradzić. W trakcie takiego spływu możemy przygotować dla was miejsca noclegowe, zapewniamy transport sprzętu i uczestników a także na życzenie przewozimy bagaże. Dodatkowo na życzenie możemy przygotować dla was inne wcześniej zamówione imprezy towarzyszące. Na taki spływ możemy się umówić telefonicznie, mailowo bądź przyjechać bezpośrednio do bazy Ukta 44. Koszt takiego spływu jest zależny od trasy, głównie od tego w którym miejscu taki spływ ma się zacząć (ilość przejechanych kilometrów), ilości osób biorących udział w imprezie, rodzaj sprzętu, etapów, wyborze noclegów, wyżywienia, transportu bagaży i uczestników a także zamawianych wcześniej na życzenie imprez towarzyszących.

Krótko mówiąc – w przypadku spływu zorganizowanego indywidualnie, to zamawiający decyduje o wszystkich istotnych elementach, składających się na całość imprezy – kilkudniowego spływu kajakowego a tym samym na koszt.

Ceny spływów wielodniowych zawierają:

Jak zamówić spływ wielodniowy?

Aby uzyskać szczegółową ofertę spływu kajakowego (w tym wielodniowego) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami.

Zadzwoń, napisz bądź skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT w celu omówienia czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu a także innych towarzyszących usług czy dodatkowych pytań.

Można także przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji (poza weekendami) do siedziby naszej firmy znajdującej się w Ukta 44, zostawić samochód, wybrać trasę spływu i po prostu popłynąć.

Odbiór uczestników i sprzętu po zakończeniu spływu następuje po wezwaniu telefonicznym.

Etapy spływu szlakiem Krutyni:
Wciąż niezdecydowany?
Mamy 16 gotowych tras do wyboru – sprawdź pozostałe!