Spływy integracyjne

Dla kogo?

Spływy integracyjne to oferta skierowana do firm i instytucji. Spływ kajakowy to doskonały sposób na urozmaicenie firmowego wyjazdu, szkolenia czy dodatek do towarzyszącej imprezy. Może być też świetnym prezentem dla pracowników lub klientów Państwa firmy.

Zorganizowane spływy kajakowe to wspaniała forma integracji pomiędzy pracownikami i dobry sposób na odreagowania wszystkich stresów związanych z pracą. Zacieśnianie relacji na pewno pomoże w większym zgraniu zespołu. Po samym wysiłku można oczywiście zorganizować jakieś ognisko, czy grilla, przy którym każdy będzie mógł zregenerować swoje siły. Taki gest doceni każdy i zaowocuje w późniejszej pracy.

Kajakowe spływy integracyjne – eventy organizujemy głównie na szlaku kajakowym Krutyni. Wybierając naszą ofertę na organizacje spływu kajakowego macie pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. W porozumieniu z organizatorem dobieramy etapy wyprawy odpowiednio do doświadczenia grupy. . Przy mniej doświadczonych grupach na życzenie klienta spływ mogą zabezpieczać ratownicy WOPR.  Dodatkowo na życzenie klienta możemy profesjonalnie przygotować i przeprowadzić spływ z pobytem i wybranymi atrakcjami (quady, paintball itp.) lub też sam spływ. Koszt takiego spływu jest zależny od trasy, ilości osób biorących udział w imprezie, rodzaju sprzętu, etapów, wyborze noclegów, wyżywienia, transportu bagaży i uczestników a także zamawianych wcześniej na życzenie imprez towarzyszących. W tym wypadku po prostu najlepiej się z nami skontaktować, wtedy postaramy się przedstawić dla was najatrakcyjniejszą ofertę.

Ceny spływów integracyjnych zawierają:

Jak zamówić spływ integracyjny?

Aby uzyskać szczegółową ofertę spływu kajakowego (w tym integracyjnego) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami.

Zadzwoń, napisz bądź skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT w celu omówienia czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu a także innych towarzyszących usług czy dodatkowych pytań.

Można także przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji (poza weekendami) do siedziby naszej firmy znajdującej się w Ukta 44, zostawić samochód, wybrać trasę spływu i po prostu popłynąć.

Odbiór uczestników i sprzętu po zakończeniu spływu następuje po wezwaniu telefonicznym.

Sprawdź, polecane przez nas trasy:
Ukta – Nowy Most
7 km, ok. 2 godzin płynięcia
Ukta – Iznota
15 km, ok. 3-4 godzin płynięcia
Krutyń – Ukta
15 km, ok. 4 – 5 godzin płynięcia
Krutyń – Nowy Most
22 km, ok. 6 godzin płynięcia
Krutyń – Iznota
31 km, ok. 8 godzin płynięcia
Wciąż niezdecydowany?
Mamy 16 gotowych tras do wyboru – sprawdź pozostałe!