Wypożyczalnia kajaków Ukta 2021-04-01T06:54:35+00:00

Wypożyczalnia kajaków Ukta idealnie zorganizuje Twój spływ !

Wypożyczalnia kajaków Ukta to firma istniejąca na rynku od bardzo dawna. Od kilkunastu lat zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu, który później służy naszym klientom podczas spływu kajakiem po mazurskiej Krutyni. Organizujemy spływy nie tylko rzeczne, ale również po mazurskich jeziorach. Nasza firma mieści się w Ukcie jednak oferujemy transport sprzętu jak i również osób na miejsce rozpoczęcia spływu, a później powrót do miejsca z którego zostali zabrani nasi klienci. Wypożyczalnia kajaków Ukta oferuje również szereg usług dodatkowych. Nasi klienci mogą wykupić dodatkowe ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku. Jest to dodatkowy atut dla osób, które mają obawy w związku z uczestnictwem w spływie z równych powodów. Dzięki temu mogą czuć się bezpiecznie. Na miejscu jesteśmy również w stanie zorganizować imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie, a także ogniska.

Wypożyczalnia kajaków Ukta oferuje kompleksową pomoc dla każdego kto chciałby wziąć udział w spływie. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na spływ kajakiem po rzece Krutyń. Często takie osoby nie wiedzą od czego zacząć organizację tego typu atrakcji, a zatem usługi naszej wypożyczalni kajaków Ukta mogą okazać się w tym wypadku nieocenione. Wystarczy zadzwonić do nas, a my w sposób profesjonalny i kompleksowy zorganizujemy cały spływ dla naszego klienta.

Z usług naszej wypożyczalni kajaków Ukta może skorzystać każdy. Bez żadnych obaw w spływie mogą uczestniczyć również dzieci i zwierzęta. Trasa dostosowana jest do licznych postoi, które urozmaicą również spływ. W trakcie skorzystać można  z usług licznych restauracji, które znajdują się w pobliżu rzeki Krutyń.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wypożyczalnia kajaków Ukta swoją ofertę dostosowuje do indywidualnych potrzeb klientów, którzy korzystają z naszych usług. Dzięki temu nasi klienci są zadowoleni i chętnie do nas wracają przy okazji organizacji kolejnych spływów. Zadowolenie osób, które korzystają z naszych usług jest dla nas zdecydowanie priorytetem i daje nam wiele satysfakcji w wieloletniej pracy w branży.

Pomożemy Ci zorganizować Twój spływ kajakiem rzeką Krutynia !