Wypożyczalnia kajaków w Krutyni 2021-04-01T06:05:45+00:00

Wypożyczalnia kajaków Krutyń

Wypożyczalnia kajaków Krutyń to profesjonalna firma, która świadczy usługi na jak najwyższym poziomie.  Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, którzy chętnie do nas wracają. Wypożyczalnia kajaków Krutyń w posiada duży wybór sprzętu, bezpłatny parking oraz ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków dla uczestników. Wszystko to, aby nasi klienci mogli czuć się zadowoleni i bezpieczni. Nasza wypożyczalnia kajaków Krutyń znajduje się w miejscowości Ukta, jednak nasi klienci na swój spływ mogą wybrać dowolny fragment trasy. Organizujemy transport na miejsce rozpoczęcia i zakończenia spływu zarówno dla osób jak i sprzętu. Wypożyczalnia kajaków Krutyń organizuje również spływ łodziami, a także ogniska. W zakres naszych usług wchodzą zarówno spływy jednodniowe, jak i kilkudniowe, weekendowe, grupowe, a również integracyjne. Dzięki wypożyczalni nasi klienci mogą spędzić niezapomniane chwile obcując z naturą i podziwiając piękno mazurskich szlaków.

Dodatkowo dla naszych klientów oferujemy asekurację ratowników WOŚP. Dzięki temu każdy uczestniczący w spływie może czuć się w czasie jego trwania bezpiecznie. Również dodatkową opcją w tym zakresie jest wykupienie ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. W razie niespotykanych sytuacji, które mogą się wydarzyć w czasie spływu klienci mogą liczyć na pomoc w tym zakresie.

Jako profesjonalna wypożyczalnia kajaków Krutyń oferujemy kompleksową pomoc przy organizacji spływu. Dość spory odsetek osób, które mają ochotę wybrać się na spływ kajakiem z przyjemnością korzysta ze zorganizowanej opcji spływu kajakami. Dodatkowo możemy zorganizować ognisko lub imprezę okolicznościową. Ta opcja idealne sprawdza się w przypadku wieczorów panieńskich, kawalerskich lub wypadów urodzinowych. Zorganizowany spływ kajakiem to również doskonała  opcja na prezent. Wszystkie dodatkowe atrakcje organizujemy po ówczesnym uzgodnieniu szczegółów z osobą zainteresowaną.  Zorganizujemy również na życzenie klienta spływ łodziami rzeką Krutyń. Z całą pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie w naszej ofercie. Wieloletnia praca w branży oraz doświadczenie dają nam możliwość dostosowania oferty naszej wypożyczalni kajaków Krutyń do indywidualnych potrzeb klientów korzystających z naszych usług. Zadowolenie osób korzystających z usług naszej wypożyczalni  jest dla nas priorytetem.