Spływy weekendowe 2021-02-11T13:15:03+00:00

Spływy weekendowe Krutyń

Do kogo skierowana jest oferta?

Spływy weekendowe Krutyń skierowane są głównie do osób, które nie mogą sobie pozwolić na odpoczynek w ciągu tygodnia i weekend jest jedynym czasem, którym dysponują. Spływy weekendowe nie wymagają brania urlopu, w piątek wieczorem lub sobotę rano można się stawić u nas na bazie Ukta 44 i po prostu odpłynąć wcześniej wybranym przez państwa odcinkiem Krutyni. Po przepłynięty odcinku trasy rozbijamy namioty, rozpalamy ognisko i cieszymy się wypoczynkiem na łonie natury.

Spływy weekendowe Krutyń są zorganizowanymi imprezami turystycznymi. Na taką kajakową wycieczkę można przyjechać samemu, rodziną z dziećmi, grupą zorganizowaną, niezorganizowaną czy też po prostu ze znajomymi.

Jak przygotowujemy spływ weekendowy i jaki jest jego koszt?

Spływy weekendowe Krutyń odbywają się według tej samej, sprawdzonej formuły. Do pokonania jest wybrany odcinek trasy (rzeka, jezioro czy połączenie obydwu), te zaś różnią się minimalnie stopniem trudności. Ważne jest, aby taki spływ wcześniej sobie zarezerwować, letni wypoczynek na Mazurach szczególnie na Krutyni w coraz to większym stopniu przybiera charakter weekendowy. Z tego też powodu każda rezerwacja na okres weekendu, wiąże się z koniecznością dokonywania wpłat zaliczek, wcześniej jednak musimy wiedzieć jakie życzenia i oczekiwania ma uczestnik spływu (wybór sprzętu, trasa ilość osób biorących w spływie itp.) w oparciu o te dane będziemy mogli dla państwa wykonać atrakcyjną ofertę.

Koszt takiego spływu praktycznie w niczym nie różni się od ceny tzw. spływu zorganizowanego, choć czasami w wielu przypadkach taki spływ jest niższy, gdyż o zakresie, ilości i standardzie poszczególnych elementów zawsze decyduje klient my możemy doradzić i rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Spływy weekendowe Krutyń – Ceny zawierają:

Jaką trasę wybrać – czyli gdzie organizujemy spływy weekendowe?

Nasza propozycja spływy weekendowe Krutyń opiera się głównie na szlaku kajakowym Krutyni. Trasy są tak dobrane by wszyscy dali sobie radę, bo zdajemy sobie sprawę, że dla większości jest to pierwszy kontakt z kajakiem. Rodziny z dziećmi kierujemy na najbezpieczniejsze odcinki, na których możliwe jest skracanie trasy po prostu na telefon. Biorąc to pod uwagę przygotowaliśmy różne propozycje wypraw, które przedstawione są poniżej. Są to tylko przykłady, i jest oczywistym, że na innych odcinkach również możemy zorganizować wam czas w weekend. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam propozycje przedstawione poniżej i każdy znajdzie coś dla siebie.

Przykładowe trasy spływów?

Więcej tras

Jak zamówić spływ weekendowy?

Aby uzyskać szczegółową ofertę spływu kajakowego (w tym weekendowego) i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami:

lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT w celu omówienia czasu i miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu a także innych towarzyszących usług czy dodatkowych pytań.

Można także przyjechać bez wcześniejszych rezerwacji (poza weekendami) do siedziby naszej firmy znajdującej się w Ukta 44, zostawić samochód, wybrać trasę spływu i po prostu popłynąć.

Odbiór uczestników i sprzętu po zakończeniu spływu następuje po wezwaniu telefonicznym.