Spływ kajakowy na Mazurach 2021-03-19T14:20:02+00:00

Spływ kajakiem na Mazurach

Spływ kajakiem na Mazurach to jedna z najpopularniejszych atrakcji tego regionu. Każdy kto odwiedza Mazury powinien chociaż raz wziąć w nim udział. Najlepszą z opcji do skorzystania jest zorganizowanie spływu kajakiem po Mazurach  przy pomocy firmy, która wypożycza kajaki – wypożyczalnia kajaków Krutyń. Praktycznie każda z takich wypożyczalni organizuje spływy kajakiem na Mazurach. Dzięki temu nie będziemy musieli o nic się martwić. Po naszej stronie będzie leżało tylko udanie się na miejsce spływu kajakiem na Mazurach.

Spływ kajakiem na Mazurach to doskonała alternatywa spędzenia czasu. To relaks połączony z obcowaniem z przyrodą. Spływy kajakiem po Mazurach to okazja do aktywnego zwiedzania okolicznych wiosek, które okraszone są pięknem natury. Ta propozycja doskonale sprawdzi się dla osób, które nie przepadają za tradycyjnymi formami zwiedzania. Spływ kajakowy szlakiem Krutynia, która leży na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jest to zatem doskonała okazja aby poznać otaczającą Mazury przyrodę, zobaczyć ciekawe gatunku roślin oraz zwierząt jakich nie spotkamy w innych miejscach.

Szlak rzeką Krutynią uważany jest za najpiękniejszy w Polsce, a nawet jako jeden z najpiękniejszych w Europie. Warto zatem skorzystać z takiej atrakcji będąc na Mazurach.
Spływ kajakiem po Mazurach to rozrywka zarezerwowana nie tylko dla osób aktywnych fizycznie. Nawet amatorzy sportu świetnie się w tej roli odnajdą. Spływ jest idealną propozycją dla par, rodzin z dziećmi, a także grup znajomych. Jest również świetną opcją w połączeniu ze zorganizowaniem ogniska lub imprezy okolicznościowej. Będzie doskonałym prezentem na wieczór panieński, kawalerski lub urodziny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie pod względem swoich upodobań.
Spływ kajakiem po Mazurach może trwać od kilku godzin nawet do kilku dni. Dla osób, które płynął z dziećmi i chcą, aby trasa przebiegła im sprawnie oraz spokojnie zdecydowanie polecamy spływ kilkugodzinny, natomiast dla tych którzy chcą przeżyć świetną przygodę połączoną z obcowaniem z naturą zdecydowanie polecamy spływ  kilkudniowy. Taka atrakcja połączona będzie z nocowaniem pod namiotem oraz egzystowaniem na świeżym powietrzu.

Kajaki w Krutyni to doskonała rozrywka dla każdego!