Myślicie, że Mazury są piękne tylko latem?

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów Polski. Nic więc dziwnego, że jego piękno zachwyca zarówno latem jak i zimą. Każda pora roku na Mazurach ma „swój klimat”.  Wiele osób uważa nawet, że Mazury lepiej odwiedzić zimą niż latem! Może pogoda nie rozpieszcza nas słońcem i ciepłem, jednak zimowe widoki mazurskich jezior zapierają dech w piersiach. Każdemu kto jeszcze u Nas nie był lub był lecz tylko latem polecamy pobyt w naszych pięknych regionach.

To samo pytanie można zadać odnośnie kajaków. Czy myślicie, że to sport zarezerwowany  tylko na lato? Oczywiście, że nie ! Tak samo jak zima na Mazurach jest piękna tak zima na Mazurach w kajaku jest niesamowicie piękna !

Spływy kajakowe Krutynią to doskonała opcja dla osób, które lubią spędzać aktywnie czas, a przy okazji podziwiać piękną okolicę. Zimą Mazury zachwycają swoim urokiem. Ich prostota, a zarazem piękno, które można ujrzeć z każdym krokiem urzekają każdego. Są to widoki na długo zapamiętane przez turystów.

Spływy kajakowe Krutynią to obowiązkowy punkt do zaliczenia dla przyjezdnych. Bajeczne zimowe widoki oraz możliwość zatracenia się w pięknie dzikiej przyrody to coś co przekona każdego! Krutyń jest niesamowicie piękna – nazywana mazurska królową kajakarstwa. Urzeka widokami o każdej porze roku.

Jeśli zatem masz ochotę wybrać się na zimowy spływ kajakowy Krutynią odezwij się do Nas!